MENU

Čalúnnictvo

Prečalúnnenie a opravy čalúnneného nábytku

Prevádzame prečalúnnenie a opravy čalúnneného nábytku každého druhu (aj kožených sedacích súprav) nezávisle na jeho roku výroby. Samostatnou kapitolou prečalúňovania je čalúnnený nábytok v interiéroch - penzióny, bary, pivárne, motely, ...

Jednou z osvedčených činností je prečalúnnenie a renovácia lôžok. V podstate ide o výmenu starého podkladového materiálu za nové lamelové systémy kombinované novými matracami rôzneho materiálového zloženia. Nie je jedno, aký matrac si dáte na lamelový alebo pevný podklad.

Výroba sedacích súprav a iného čalúnneného nábytku

Vyrábame sedacie súpravy rôznych tvarov a rozmerov. Z pohoviek - trojsed, dvojsed, jednosed, kombinujeme rohové sedacie súpravy.

Do súprav podľa želania zákazníka je možné zakomponovať rozťahovacie kovanie na každodenné alebo príležitostné spanie.

Súpravy, ako aj samostatné pohovky, vyrábame aj na mieru podľa rozmerových požiadaviek zákazníka - pri zachovaní ergonomických noriem čalúnneného nábytku.

Výber poťahových látok z veľkého množstva vzorov a kvality je samozrejmosťou. Ponúkame látky rôznych cenových skupín, rôznej kvality, ako aj kožu, ekokožu, leaderlook a koženku.

Jednou z možností je aj použitie rôznych čalúnnickych materiálov - hlavne na sedacej časti nábytku. Kombináciou týchto materiálov (vlnité pružiny, pružinové epedy, gumotextové popruhy, tvrdosť molitanov) je možné zvýšiť kvalitu sedenia.